Εκατόν τριάντα επτά (137) αθλητές από 14 ναυτικούς ομίλους του Αιγαίου και της Κρήτης βρέθηκαν στην Πάρο όπου συμμετείχαν στο Περιφερειακό πρωτάθλημα ιστιοπλοΐας Νήσων Αιγαίου και Κρήτης 2016 στις κατηγορίες Optimist και Laser 4,7.
Οι αγώνες έλαβαν χώρα στον κόλπο της Παροικιάς απο τις 25 εως 27 Μαρτίου.
Απο τις Κυκλάδες συμμετείχαν 44 αθλητες - τριες στα optimist και στα Laser 4.7 έξι αθλητές - τριες απο την Άνδρο, Αντίπαρο, Πάρο και την Σύρο.
Την πρώτη μέρα των αγώνων ο ισχυρός νοτιάς δεν ήταν σύμμαχος με τους μικρούς ιστιοπλόους. Τα πολλά μποφόρ και το μεγάλο κύμα δυσκόλεψαν αρκετά τους αθλητές με αποτέλεσμα να πραγματοποιηθει μια ιστιοδρομία για τα laser 4,7 και 2 για τα optimist. Κατά την έξοδο των αθλητών απο την θάλασσα τους έπιασε μπουρίνι με βροχή και χαλάζι θέτοντας σε ετοιμότητα όλους τους προπονητές, τις επιτροπές και το σκάφος του λιμενικού ώστε όλοι οι αθλητές να βγούν στην στεριά με ασφάλεια.
Την δεύτερη μέρα ο καιρός γύρισε βοριάς όμως η ένταση του ανέμου παρέμεινε μεγάλη και με πολλή κρύο. Οι αθλητές το διασκέδασαν αρκετά και οι επιτροπή έφερε σε πέρας όλες τις προγραμματισμένες κούρσες.
Τελευταία μέρα των αγώνων ο βοριάς χαμήλωσε αρκετά και έτσι μπήκαν στην θάλασσα και οι λιλιπούτειοι αθλητές των ομίλων όπου κατάφεραν να τερματίσουν και αυτά και να χαρούν επιτέλους..
Μεγάλη νικήτρια στην κατηγορία optimist ήταν η Βλαχάκη Βάσω απο το Ναυτικό όμιλο Γαζίου Κρήτης και στα laser 4,7 η Γεωργούλη Δέσποινα απο την Χίο. Απο τις Κυκλάδες η καλύτερη θέση ήταν στα optimist, όπου ο Μπρούσης Βίκτωρ απο την Πάρο κατέλαβε την 3η θέση της γενικής και την 2η στα αγόρια και η Κατίαννα Βασταρδή απο την Άνδρο όπου κατέλαβε την 4η θέση της γενικής και την 2 στα κορίτσια ενώ στα laser 4.7. Ο Πέτρος Βιδάλης κατέλαβε την 4η θέση στην γενική και την 3η στα αγόρια.
Αναμένουμε ανακοίνωση πόσα παιδιά θα συμμετάσχουν στην προεθνική ομάδα απο την ομοσπονδια.
Στο Πρωτάθλημα συμμετετείχαν οι παρακάτω Όμιλοι:
- Ιστιοπλοϊκός Όμιλος Χανίων
- Ναυταθλητικός Όμιλος Γαζίου Κρήτης
- Ναυτικός Όμιλος Χανίων
- Ναυτικός Όμιλος Ηρακλείου
-Ιστιοπλοϊκός όμιλος Αγίου Νικολάου
- Ναυτικός Όμιλος Χίου
- Ναυτικός Όμιλος Καρδαμύλων Χίου
- Ιστιοπλοϊκός Όμιλος Μυτιλήνης
- Ναυτικός Όμιλος Κω
- Ναυτικός Όμιλος Ρόδου
- Ναυτικός Όμιλος Σύρου
- Ναυτικός Όμιλος Άνδρου
- Ναυτικός Όμιλος Αντιπάρου
- Ναυτικός όμιλος Πάρου
Απο τις Κυκλάδες συμμετείχαν 44 αθλητες - τριες στα optimist και στα Laser 4.7 έξι αθλητές - τριες απο την Άνδρο, Αντίπαρο, Πάρο και την Σύρο.
Την πρώτη μέρα των αγώνων ο ισχυρός νοτιάς δεν ήταν σύμμαχος με τους μικρούς ιστιοπλόους. Τα πολλά μποφόρ και το μεγάλο κύμα δυσκόλεψαν αρκετά τους αθλητές με αποτέλεσμα να πραγματοποιηθει μια ιστιοδρομία για τα laser 4,7 και 2 για τα optimist. Κατά την έξοδο των αθλητών απο την θάλασσα τους έπιασε μπουρίνι με βροχή και χαλάζι θέτοντας σε ετοιμότητα όλους τους προπονητές, τις επιτροπές και το σκάφος του λιμενικού ώστε όλοι οι αθλητές να βγούν στην στεριά με ασφάλεια.
Την δεύτερη μέρα ο καιρός γύρισε βοριάς όμως η ένταση του ανέμου παρέμεινε μεγάλη και με πολλή κρύο. Οι αθλητές το διασκέδασαν αρκετά και οι επιτροπή έφερε σε πέρας όλες τις προγραμματισμένες κούρσες.
Τελευταία μέρα των αγώνων ο βοριάς χαμήλωσε αρκετά και έτσι μπήκαν στην θάλασσα και οι λιλιπούτειοι αθλητές των ομίλων όπου κατάφεραν να τερματίσουν και αυτά και να χαρούν επιτέλους..
Μεγάλη νικήτρια στην κατηγορία optimist ήταν η Βλαχάκη Βάσω απο το Ναυτικό όμιλο Γαζίου Κρήτης και στα laser 4,7 η Γεωργούλη Δέσποινα απο την Χίο. Απο τις Κυκλάδες η καλύτερη θέση ήταν στα optimist, όπου ο Μπρούσης Βίκτωρ απο την Πάρο κατέλαβε την 3η θέση της γενικής και την 2η στα αγόρια και η Κατίαννα Βασταρδή απο την Άνδρο όπου κατέλαβε την 4η θέση της γενικής και την 2 στα κορίτσια ενώ στα laser 4.7. Ο Πέτρος Βιδάλης κατέλαβε την 4η θέση στην γενική και την 3η στα αγόρια.
Αναμένουμε ανακοίνωση πόσα παιδιά θα συμμετάσχουν στην προεθνική ομάδα απο την ομοσπονδια.
Στο Πρωτάθλημα συμμετετείχαν οι παρακάτω Όμιλοι:
- Ιστιοπλοϊκός Όμιλος Χανίων
- Ναυταθλητικός Όμιλος Γαζίου Κρήτης
- Ναυτικός Όμιλος Χανίων
- Ναυτικός Όμιλος Ηρακλείου
-Ιστιοπλοϊκός όμιλος Αγίου Νικολάου
- Ναυτικός Όμιλος Χίου
- Ναυτικός Όμιλος Καρδαμύλων Χίου
- Ιστιοπλοϊκός Όμιλος Μυτιλήνης
- Ναυτικός Όμιλος Κω
- Ναυτικός Όμιλος Ρόδου
- Ναυτικός Όμιλος Σύρου
- Ναυτικός Όμιλος Άνδρου
- Ναυτικός Όμιλος Αντιπάρου
- Ναυτικός όμιλος Πάρου
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ LASER 4,7 ΓΕΝΙΚΗ
Γεωργούλη Δέσποινα Ν.Ο.ΧΙΟΥ
Κουμπανάκης Γιάννης Ν.Ο.Γ.ΚΡΗΤΗΣ
Αλευράκης Δημητρης Ι.Ο.ΧΑΝΙΩΝ
Γεωργούλη Δέσποινα Ν.Ο.ΧΙΟΥ
Κουμπανάκης Γιάννης Ν.Ο.Γ.ΚΡΗΤΗΣ
Αλευράκης Δημητρης Ι.Ο.ΧΑΝΙΩΝ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ LASER 4,7 ΑΓΟΡΙΑ
Κουμπανάκης Γιάννης Ν.Ο.Γ.ΚΡΗΤΗΣ
Αλευράκης Δημητρης Ι.Ο.ΧΑΝΙΩΝ
Βιδάλης Πέτρος Ν.Ο.ΑΝΔΡΟΥ
Κουμπανάκης Γιάννης Ν.Ο.Γ.ΚΡΗΤΗΣ
Αλευράκης Δημητρης Ι.Ο.ΧΑΝΙΩΝ
Βιδάλης Πέτρος Ν.Ο.ΑΝΔΡΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ LASER 4,7 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Γέωργούλη Δέσποινα Ν.Ο.ΧΙΟΥ
Νιλσεν Ναταλία Ι.Ο.ΧΑΝΙΩΝ
Κόζα Σύλβια Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ
Γέωργούλη Δέσποινα Ν.Ο.ΧΙΟΥ
Νιλσεν Ναταλία Ι.Ο.ΧΑΝΙΩΝ
Κόζα Σύλβια Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ OPTIMIST ΓΕΝΙΚΗ
Βλαχάκη Βάσω Ν.Ο.Γ.ΚΡΗΤΗΣ
Αναδιώτης Κωσταντίνος Ν.Ο.ΧΙΟΥ
Μπρούσης Βίκτωρ Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ
Βλαχάκη Βάσω Ν.Ο.Γ.ΚΡΗΤΗΣ
Αναδιώτης Κωσταντίνος Ν.Ο.ΧΙΟΥ
Μπρούσης Βίκτωρ Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ OPTIMIST ΑΓΟΡΙΑ
Αναδιώτης Κωσταντίνος Ν.Ο.ΧΙΟΥ
Μπρούσης Βίκτωρ Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ
Ζήσης Θεοφανης Ν.Ο.ΧΙΟΥ
Αναδιώτης Κωσταντίνος Ν.Ο.ΧΙΟΥ
Μπρούσης Βίκτωρ Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ
Ζήσης Θεοφανης Ν.Ο.ΧΙΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ OPTIMIST ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Βλαχάκη Βάσω Ν.Ο.Γ.Κ
Βασταρδή Κατιάννα ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ
Βαγιού Ζωη Ι.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Βλαχάκη Βάσω Ν.Ο.Γ.Κ
Βασταρδή Κατιάννα ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ
Βαγιού Ζωη Ι.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟPTIMIST ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΧΡΟΝΩΝ
Δαφερέρα θεωδώρα Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ
Σκουλούδη Μαρία ΝΟΓΚΡΗΤΗΣ
Καλακώνα Μαρια Ελενη ΝΟ ΠΑΡΟΥ
Δαφερέρα θεωδώρα Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ
Σκουλούδη Μαρία ΝΟΓΚΡΗΤΗΣ
Καλακώνα Μαρια Ελενη ΝΟ ΠΑΡΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ OPTIMIST ΑΓΟΡΙΑ 11 ΧΡΟΝΩΝ
Κοβατζής Θωμάς ΝΟΓ ΚΡΗΤΗΣ
Γεωργούλας Νικος ΝΟ ΧΙΟΥ
Μπουλής Αδαμάντιος ΝΟ ΧΙΟΥ
ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
Κυπραίος Γεώργιος ΝΟ ΠΑΡΟΥ
Κοβατζής Θωμάς ΝΟΓ ΚΡΗΤΗΣ
Γεωργούλας Νικος ΝΟ ΧΙΟΥ
Μπουλής Αδαμάντιος ΝΟ ΧΙΟΥ
ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
Κυπραίος Γεώργιος ΝΟ ΠΑΡΟΥ
ΚΥΚΛΑΔΙΤΕΣ ΑΘΛΗΤΕΣ LASER 4,7
Βιδάλης Πέτρος ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ 3ος ΑΓΟΡΙΑ 4ος ΓΕΝΙΚΗ
Ρούσσου Μαρία ΝΟ ΣΥΡΟΥ 4η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9η ΓΕΝΙΚΗ
Καρδαμίτσης Λεωνίδας ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ 8ος ΑΓΟΡΙΑ 12ος ΓΕΝΙΚΗ
Δαφερέρας Σπυρος ΝΟ ΠΑΡΟΥ 15ος ΑΓΟΡΙΑ 19ος ΓΕΝΙΚΗ
Σιφναίος Δημήτρης ΝΟ ΠΑΡΟΥ 19ος ΑΓΟΡΙΑ 24ος ΓΕΝΙΚΗ
Φρέρης Γιώργος ΝΟ ΣΥΡΟΥ 20ος ΑΓΟΡΙΑ 29 ος ΓΕΝΙΚΗ
Ρούσσου Μαρία ΝΟ ΣΥΡΟΥ 4η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9η ΓΕΝΙΚΗ
Καρδαμίτσης Λεωνίδας ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ 8ος ΑΓΟΡΙΑ 12ος ΓΕΝΙΚΗ
Δαφερέρας Σπυρος ΝΟ ΠΑΡΟΥ 15ος ΑΓΟΡΙΑ 19ος ΓΕΝΙΚΗ
Σιφναίος Δημήτρης ΝΟ ΠΑΡΟΥ 19ος ΑΓΟΡΙΑ 24ος ΓΕΝΙΚΗ
Φρέρης Γιώργος ΝΟ ΣΥΡΟΥ 20ος ΑΓΟΡΙΑ 29 ος ΓΕΝΙΚΗ
OPTIMIST
Μπρούσης Βίκτωρ ΝΟ ΠΑΡΟΥ 2ος ΑΓΟΡΙΑ 3ος ΓΕΝΙΚΗ
Βασταρδή Κατιάννα ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ 2η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 4η ΓΕΝΙΚΗ
Παναγιωτίδης Κωσ/νος ΝΟ ΠΑΡΟΥ 5ος ΑΓΟΡΙΑ 7ος ΓΕΝΙΚΗ
Βαλμάς Νικος ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ 6ος ΑΓΟΡΙΑ 8ος ΓΕΝΙΚΗ
Μιχαηλίδης Ερμης ΝΟ ΣΥΡΟΥ 7ος ΑΓΟΡΙΑ 9ος ΓΕΝΙΚΗ
Παλαιολόγος Θοδωρς Ν.Ο.ΑΝΤΙΠΑΡΟς 10ος ΑΓΟΡΙΑ 13ος ΓΕΝΙΚΗ
Σακελαρίου Δημητρα ΝΟ ΣΥΡΟΥ 4η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14η ΓΕΝΙΚΗ
Ανδρεάδης Γρηγορης ΝΟ ΠΑΡΟΥ 11ος ΑΓΟΡΙΑ 18ος ΓΕΝΙΚΗ
Ανδρεαδάκη Ειρηλένα ΝΟΣΥΡΟΥ 7η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 20η ΓΕΝΙΚΗ
Σπανόπουλος Γεώργιος ΝΟ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ 14ος ΑΓΟΡΙΑ 22ος ΓΕΝΙΚΗ
Καραουλάνη Ελιζα ΝΟΑ ΑΝΔΡΟΥ 8η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 25η ΓΕΝΙΚΗ
Καλακώνα Μαρίνα ΝΟ ΠΑΡΟΥ 9η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 26η ΓΕΝΙΚΗ
Μπιστης Αρης ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ 20ος ΑΓΟΡΙΑ 30ος ΓΕΝΙΚΗ 4ος 11χρονα αγορια
Δαφερέρα Θεωδώρα ΝΟ ΠΑΡΟΥ 10η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 31η ΓΕΝΙΚΗ 1η 11χρονα κοριτσια
Φαρούπου Μαρία ΝΟ ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ 11η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 36η ΓΕΝΙΚΗ
Μηλα Μαριλενα ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ 12η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 37η ΓΕΝΙΚΗ
Ζακό-Βαρελάς Ορεστης ΝΟ ΣΥΡΟΥ 25ος ΑΓΟΡΙΑ 39ος ΓΕΝΙΚΗ
Κοκάι Αλέξανδρος ΝΟ ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ 27ος ΑΓΟΡΙΑ 41ος ΓΕΝΙΚΗ
Μαραγκος Πέτρος ΝΟ ΣΥΡΟΥ 31ος ΑΓΟΡΙΑ 46ος ΓΕΝΙΚΗ 5ος 11χρονα αγορια
Δαφερερα Θεωφανια ΝΟ ΠΑΡΟΥ 14η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 48η ΓΕΝΙΚΗ
Καλακώνα Μαρία Ελενη ΝΟ ΠΑΡΟΥ 15η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 49ηΓΕΝΙΚΗ 3η 11χρονα κοριτσια
Ραγκουσης Στεφανος ΝΟ ΠΑΡΟΥ 36ος ΑΓΟΡΙΑ 53ος ΓΕΝΙΚΗ 8ος 11χρονα αγορια
Ρούσσος Γιωργος ΝΟ ΣΥΡΟΥ 41ος ΑΓΟΡΙΑ 60ος ΓΕΝΙΚΗ 10ος 11χρονα αγορια
Απόκοτος Πετρος ΝΟ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ 43ος ΑΓΟΡΙΑ 64ος ΓΕΝΙΚΗ 12ος 11χρονα αγορια
Καρασαντες Κωσ/νος ΝΟ ΠΑΡΟΥ 45ος ΑΓΟΡΙΑ 66ος ΓΕΝΙΚΗ
Χατζάκης Βασιλης ΝΟ ΣΥΡΟΥ 46ος ΑΓΟΡΙΑ 68ος ΓΕΝΙΚΗ 14ος 11χρονα αγορια
Μαρινάτου Αθηνα ΝΟ ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ 21η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 70η ΓΕΝΙΚΗ 8η 11χρονα κοριτσια
Μπατής Ζαννης ΝΟΑΝΔΡΟΥ 55ος ΑΓΟΡΙΑ 81ος ΓΕΝΙΚΗ 17ος 11χρονα αγορια
Καραουλάνη Σοφια ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ 25ηΚΟΡΙΤΣΙΑ 84η ΓΕΝΙΚΗ 10η 11 χρονα κοριτσια
Ζακό-Βαρελά Εμιρα ΝΟ ΣΥΡΟΥ 26η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 86ηΓΕΝΙΚΗ
Γρυπάρης Σταμάτης ΝΟ ΣΥΡΟΥ 60ος ΑΓΟΡΙΑ 89ος ΓΕΝΙΚΗ 18ος 11χρονα αγορια
Μαριέτης Νικος ΝΟΑΝΔΡΟΥ 61ος ΑΓΟΡΙΑ 90ος ΓΕΝΙΚΗ 19ος 11 χρονα αγορια
Σιδερης Χαρης ΝΟ ΠΑΡΟΥ 63ος ΑΓΟΡΙΑ 92ος ΓΕΝΙΚΗ 21ος 11χρονα αγορια
Καψάσκης Ιωάννης ΝΟ ΣΥΡΟΥ 66ος ΑΓΟΡΙΑ 95ος ΓΕΝΙΚΗ 22ος 11χρονα αγορια
Κοντοθεωδωρου Γιαννης ΝΟ ΠΑΡΟΥ 68ος ΑΓΟΡΙΑ 98ος ΓΕΝΙΚΗ 24ος 11χρονα αγορια
Μπατζάκας Μάρκος ΝΟ ΣΥΡΟΥ 69ος ΑΓΟΡΙΑ 99ος ΓΕΝΙΚΗ 25ος 11χρονα αγορια
Wedeman Αντονυ ΝΟ ΑΝΤΙΠΑΡΟς 70ος ΑΓΟΡΙΑ 100ος ΓΕΝΙΚΗ 26ος 11 χρονα αγορια
Κυπραίος Γιωργος ΝΟ ΠΑΡΟΥ 71ος ΑΓΟΡΙΑ 101ος ΓΕΝΙΚΗ 27ος 11χρονα αγορια
Τσιβαρας Παναγιωτης ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ 72ος ΑΓΟΡΙΑ 102ος ΓΕΝΙΚΗ 28ος 11χρονα αγορια
Σπανος Μανος ΝΟ ΠΑΡΟΥ 73ος ΑΓΟΡΙΑ 103ος ΓΕΝΙΚΗ 29ος 11χρονα αγορια
Πουλιος Αντωνης ΝΟ ΠΑΡΟΥ 74ος ΑΓΟΡΙΑ 105ος ΓΕΝΙΚΗ 30ος 11χρονα αγορια
Ραγκουσης Σωτηρης ΝΟ ΠΑΡΟΥ 75ος ΑΓΟΡΙΑ 106ος ΓΕΝΙΚΗ 31ος 11χρονα αγορια
Καραβιωτης Γίαννης ΝΟ ΣΥΡΟΥ 76ος ΑΓΟΡΙΑ 107ος ΓΕΝΙΚΗ 32ος 11χρονα αγορια
Νικας Θεοδωρος ΝΟ ΠΑΡΟΥ 77ος ΑΓΟΡΙΑ 108 ος ΓΕΝΙΚΗ 33ος 11 χρονα αγορια
Μπρούσης Βίκτωρ ΝΟ ΠΑΡΟΥ 2ος ΑΓΟΡΙΑ 3ος ΓΕΝΙΚΗ
Βασταρδή Κατιάννα ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ 2η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 4η ΓΕΝΙΚΗ
Παναγιωτίδης Κωσ/νος ΝΟ ΠΑΡΟΥ 5ος ΑΓΟΡΙΑ 7ος ΓΕΝΙΚΗ
Βαλμάς Νικος ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ 6ος ΑΓΟΡΙΑ 8ος ΓΕΝΙΚΗ
Μιχαηλίδης Ερμης ΝΟ ΣΥΡΟΥ 7ος ΑΓΟΡΙΑ 9ος ΓΕΝΙΚΗ
Παλαιολόγος Θοδωρς Ν.Ο.ΑΝΤΙΠΑΡΟς 10ος ΑΓΟΡΙΑ 13ος ΓΕΝΙΚΗ
Σακελαρίου Δημητρα ΝΟ ΣΥΡΟΥ 4η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14η ΓΕΝΙΚΗ
Ανδρεάδης Γρηγορης ΝΟ ΠΑΡΟΥ 11ος ΑΓΟΡΙΑ 18ος ΓΕΝΙΚΗ
Ανδρεαδάκη Ειρηλένα ΝΟΣΥΡΟΥ 7η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 20η ΓΕΝΙΚΗ
Σπανόπουλος Γεώργιος ΝΟ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ 14ος ΑΓΟΡΙΑ 22ος ΓΕΝΙΚΗ
Καραουλάνη Ελιζα ΝΟΑ ΑΝΔΡΟΥ 8η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 25η ΓΕΝΙΚΗ
Καλακώνα Μαρίνα ΝΟ ΠΑΡΟΥ 9η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 26η ΓΕΝΙΚΗ
Μπιστης Αρης ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ 20ος ΑΓΟΡΙΑ 30ος ΓΕΝΙΚΗ 4ος 11χρονα αγορια
Δαφερέρα Θεωδώρα ΝΟ ΠΑΡΟΥ 10η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 31η ΓΕΝΙΚΗ 1η 11χρονα κοριτσια
Φαρούπου Μαρία ΝΟ ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ 11η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 36η ΓΕΝΙΚΗ
Μηλα Μαριλενα ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ 12η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 37η ΓΕΝΙΚΗ
Ζακό-Βαρελάς Ορεστης ΝΟ ΣΥΡΟΥ 25ος ΑΓΟΡΙΑ 39ος ΓΕΝΙΚΗ
Κοκάι Αλέξανδρος ΝΟ ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ 27ος ΑΓΟΡΙΑ 41ος ΓΕΝΙΚΗ
Μαραγκος Πέτρος ΝΟ ΣΥΡΟΥ 31ος ΑΓΟΡΙΑ 46ος ΓΕΝΙΚΗ 5ος 11χρονα αγορια
Δαφερερα Θεωφανια ΝΟ ΠΑΡΟΥ 14η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 48η ΓΕΝΙΚΗ
Καλακώνα Μαρία Ελενη ΝΟ ΠΑΡΟΥ 15η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 49ηΓΕΝΙΚΗ 3η 11χρονα κοριτσια
Ραγκουσης Στεφανος ΝΟ ΠΑΡΟΥ 36ος ΑΓΟΡΙΑ 53ος ΓΕΝΙΚΗ 8ος 11χρονα αγορια
Ρούσσος Γιωργος ΝΟ ΣΥΡΟΥ 41ος ΑΓΟΡΙΑ 60ος ΓΕΝΙΚΗ 10ος 11χρονα αγορια
Απόκοτος Πετρος ΝΟ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ 43ος ΑΓΟΡΙΑ 64ος ΓΕΝΙΚΗ 12ος 11χρονα αγορια
Καρασαντες Κωσ/νος ΝΟ ΠΑΡΟΥ 45ος ΑΓΟΡΙΑ 66ος ΓΕΝΙΚΗ
Χατζάκης Βασιλης ΝΟ ΣΥΡΟΥ 46ος ΑΓΟΡΙΑ 68ος ΓΕΝΙΚΗ 14ος 11χρονα αγορια
Μαρινάτου Αθηνα ΝΟ ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ 21η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 70η ΓΕΝΙΚΗ 8η 11χρονα κοριτσια
Μπατής Ζαννης ΝΟΑΝΔΡΟΥ 55ος ΑΓΟΡΙΑ 81ος ΓΕΝΙΚΗ 17ος 11χρονα αγορια
Καραουλάνη Σοφια ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ 25ηΚΟΡΙΤΣΙΑ 84η ΓΕΝΙΚΗ 10η 11 χρονα κοριτσια
Ζακό-Βαρελά Εμιρα ΝΟ ΣΥΡΟΥ 26η ΚΟΡΙΤΣΙΑ 86ηΓΕΝΙΚΗ
Γρυπάρης Σταμάτης ΝΟ ΣΥΡΟΥ 60ος ΑΓΟΡΙΑ 89ος ΓΕΝΙΚΗ 18ος 11χρονα αγορια
Μαριέτης Νικος ΝΟΑΝΔΡΟΥ 61ος ΑΓΟΡΙΑ 90ος ΓΕΝΙΚΗ 19ος 11 χρονα αγορια
Σιδερης Χαρης ΝΟ ΠΑΡΟΥ 63ος ΑΓΟΡΙΑ 92ος ΓΕΝΙΚΗ 21ος 11χρονα αγορια
Καψάσκης Ιωάννης ΝΟ ΣΥΡΟΥ 66ος ΑΓΟΡΙΑ 95ος ΓΕΝΙΚΗ 22ος 11χρονα αγορια
Κοντοθεωδωρου Γιαννης ΝΟ ΠΑΡΟΥ 68ος ΑΓΟΡΙΑ 98ος ΓΕΝΙΚΗ 24ος 11χρονα αγορια
Μπατζάκας Μάρκος ΝΟ ΣΥΡΟΥ 69ος ΑΓΟΡΙΑ 99ος ΓΕΝΙΚΗ 25ος 11χρονα αγορια
Wedeman Αντονυ ΝΟ ΑΝΤΙΠΑΡΟς 70ος ΑΓΟΡΙΑ 100ος ΓΕΝΙΚΗ 26ος 11 χρονα αγορια
Κυπραίος Γιωργος ΝΟ ΠΑΡΟΥ 71ος ΑΓΟΡΙΑ 101ος ΓΕΝΙΚΗ 27ος 11χρονα αγορια
Τσιβαρας Παναγιωτης ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ 72ος ΑΓΟΡΙΑ 102ος ΓΕΝΙΚΗ 28ος 11χρονα αγορια
Σπανος Μανος ΝΟ ΠΑΡΟΥ 73ος ΑΓΟΡΙΑ 103ος ΓΕΝΙΚΗ 29ος 11χρονα αγορια
Πουλιος Αντωνης ΝΟ ΠΑΡΟΥ 74ος ΑΓΟΡΙΑ 105ος ΓΕΝΙΚΗ 30ος 11χρονα αγορια
Ραγκουσης Σωτηρης ΝΟ ΠΑΡΟΥ 75ος ΑΓΟΡΙΑ 106ος ΓΕΝΙΚΗ 31ος 11χρονα αγορια
Καραβιωτης Γίαννης ΝΟ ΣΥΡΟΥ 76ος ΑΓΟΡΙΑ 107ος ΓΕΝΙΚΗ 32ος 11χρονα αγορια
Νικας Θεοδωρος ΝΟ ΠΑΡΟΥ 77ος ΑΓΟΡΙΑ 108 ος ΓΕΝΙΚΗ 33ος 11 χρονα αγορια
πηγή sportcyclades.gr
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου